matrix-progamer.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamatie raluka

In jos

Reclamatie raluka Empty Reclamatie raluka

Mesaj Scris de Ragazzy Sam Ian 08, 2011 9:09 pm

Aceasta reclamatie este indreptata impotriva adminului raluka din urmatoarele motive:
1.Ameninta pe server cand se vede singura admin ca imparte destroy in stanga si in dreapta daca mai prinde pe cineva cu cod (deci jucatorii sunt luati de sclavi pe server cand este Zeul de raluka on
2.Pentru neprofesionalismul aratat dealungul perioadei de admin...ma chiar intreb cum dracu de a primit acest admin...pe ce criterii se da admin ?!
3.Am primit 2 minute sa bag id,sa dau buzz si sa trimit pozele facute de ea iar dupa nici 1 minut am primit ban...dar nu inainte sa fiu instiintat de nesimtita ca pot posta pozele pe forum ca sa mi se scoata banul
4.Dupa cum se poate vedea si in poze ,eu eram deja mort cand mi s-au facut pozele,uitandu-ma in acel moment pe un alt jucator din echipa adversa...
5.Am primit ban --> motivul fiind necunoscut
6.Mi s-au facut poze --> motivul necunoscut desi scorul meu era deplorabil...
7.In timp ca ii explicam desteptei ca NU POT FOLOSII MESSENGERUL,nici nu ma baga in seama ( se vede pe consola) (M@fia imi cunoaste situatia)
8.Folosesc Counter-Strike Non-Steam,pe care NU SE POT FOLOSII CODURI (cine nu crede poate verifica ! )
9.Joc de placere pe acest server si pana acum din cate poze mi s-au facut ,cu niciunul din adminii nu am avut probleme !

Cer sa ii fie suspendat adminul,cum adminii care erau "veteranii" pe aici si-au pierdut foarte usor "puterea" inseamna ca ea va fi floare la ureche!

Astept comentarile adminilor sa vad dece ii se ia apararea mereu si pentru ce motive ?!

La reclamatia facuta voi atasa din consola-->cum ameninta cu destroy,cand mi-a facut pozele si ignoranta fata de mine cand ii spuneam ca nu pot folosii messenger de asemenea atasez si pozele facute de ea !!
Ragazzy
Ragazzy

Mesaje : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 17/10/2010
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Reclamatie raluka Empty Re: Reclamatie raluka

Mesaj Scris de Ragazzy Sam Ian 08, 2011 9:45 pm

Nu reusesc nicicum sa le postez, ionut_haicsu@yahoo.com ,trimitetimi cate un mail sa stiu cine sunteti si cereti pozele plus salvarile din consola si vi le trimit via mail ca mess nu pot folosii...
Ragazzy
Ragazzy

Mesaje : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 17/10/2010
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum