matrix-progamer.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu se mai poaet juca asa

3 participanți

In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de canabis Lun Oct 18, 2010 12:38 am

Eu vreau sa mi se ia adminu nu mai calp pe sv asta am jucat 4 ani si degeaba daca a incept cu chestile astea sa dau eu ban si alt cineva sa le scoata. Asa sa intamplat de multe ori si pana astazi cand acum 2 zile iam dat ban lui /xxx/ motiv cod si cornel ia scos banu. Am dat sa il sunt si mai dat de 2 ori ocupat dupa ce il sun a 3 oara imi raspunde si se tipa daca vezi ca iti dau ocupat nu mai suna in pula mea. Eu am vrut sa vb cu el dc ia scos banu dar el incepe sa injure ce dracu. Asa ca am intrat pe sc si leam zis la toti ca sv e inchis si sa iasa ca le dau ban iar astia zicea ca nu ai tupeu si am inceput sa dau banuri pana ce durninhio mia dat distroi. Deci gata mia ajuns cutitu la os si nu mai am ce cauta pe sv asta ca nu sa luat nici o masura. Ma pis pe 4 ani jucati si banii care am pierdut dar de unde dai dumnezeu iti da mai mult asa merg cu principiu. niciodata nu o sa imi para rau ce am facut. Respect pentru 2 adminii si ei se stiu foarte bine adica M@fia si Politzaiu doai oameni de nadejde si pe care te poti baza pe ei deci respect din partea mea.

canabis

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Re: Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de canabis Lun Oct 18, 2010 12:40 am

m-am grbit si am mai scris alte litere deci sper sa intelegeti

canabis

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Re: Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de duroninhoo Lun Oct 18, 2010 6:34 am

frate scuze de destroy! nu am nimica cu tine dar nu cred ca era cazu sa te descarci pe sv!! cala urma urmei el nu e vinovat...si dupa ce ca nu avem playeri exacact cand era full defull la refuz ai dat banuri..scz de destroy
duroninhoo
duroninhoo

Mesaje : 42
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/09/2010
Localizare : Mures

Sus In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Re: Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de canabis Lun Oct 18, 2010 2:16 pm

ba duroninhoo nai dc sa te scuzi de destroy dar meritam macar tiai facut treaba dar eram prea nervos pe cornel ca el scoate banuri aiurea si nici macar nu vb civilizat.

canabis

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Re: Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de owner Lun Oct 18, 2010 4:14 pm

ba in primul rand daca ai vazut ca ati resping nu trebuia sa ma suni iar in plm ca mai doarme si lumea si se mai odihneste,si pune in plm pozle pe forum sau trebuia sa ami dai pozele pe mess cu xx i-lam scos pt ca mi-a dat pozele si nu era codat sau ai faceai un demo si al puneai pe forum ce ti-era atat de greu fc ce vrei re

owner

Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

Nu se mai poaet juca asa  Empty Re: Nu se mai poaet juca asa

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum